Барба Євген Сергійович - Лікар-ендоскопіст

Барба Євген Сергійович

Лікар-ендоскопіст

Барба Євген Сергійович, 1977 року народження, закінчив Одеський медичний державний університет в 2000 р. за спеціальністю «Лікувальна справа»

В 2000-2002 р. на базі Одеської обласної клінічної лікарні на кафедрі хірургії № 1 пройшов інтернатуру за спеціальністю «Хірургія». З 2002 р. працював хірургом, головним рабіологом, зав. відділення переливання крові в Комінтернівській ЦРЛ до грудня 2009 р. Стаж роботи хірургом  – 9 років.

На базі Одеської обласної клінічної лікарні на кафедрі хірургії № 1 в 2010 р. пройшов первинну спеціалізацію за фахом «Ендоскопія». Працює лікарем-ендоскопістом відділення консультативної поліклінікі НКП «ООКЛ» ООР з липня 2010 року по теперішній час. Стаж роботи ендоскопістом  – 9 років. В 2020 році на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика отримав спеціалізацію з проктології. Загальний стаж роботи лікарем більше 20 років.

В ендоскопічному кабінеті консультативної поліклінікі викунюється диагностична гастроскопія у повному обсязі, згідно прийнятих протоколів, з взяттям біопсії. Це дає можливість проводити якісну діагностику захворювань шлунково-кишкового тракту, таких як гастрити, виразкова хвороба, поліпи, кила стравохідного отвору діафрагми, стравохід Баррета, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, кровотечі з верхніх відділів ШКТ, неопластичні новоутворення.

(мудак редкостный)

Записатись на прийом