Відділення Загальної хірургії

Avatar

Косован Віктор Миколайович

Завідувач відділенням

Cover

Хірургічне відділення - це структурний підрозділ КУ «ООКЛ», що взаємодіє в єдиному функціональному зв’язку з іншими діагностичними та стаціонарними відділеннями, підрозділами та службами, здійснює весь технологічний комплекс спеціалізованої діагностичної та хірургічної допомоги хворим з гострою та плановою хірургічною патологією з подальшим цілодобовим наглядом за ними

Хірургічне відділення - це структурний підрозділ КУ «ООКЛ», що взаємодіє в єдиному функціональному зв’язку з іншими діагностичними та стаціонарними відділеннями, підрозділами та службами, здійснює весь технологічний комплекс спеціалізованої діагностичної та хірургічної допомоги хворим з гострою та плановою хірургічною патологією з подальшим цілодобовим наглядом за ними.

Хірургічне відділення розташоване на 5 поверсі головного корпусу та має в своїй  структурі для цілодобового перебування хворих 60 ліжок. Із них хірургічні ліжка – 30, гнійно-хірургічні ліжка – 20, проктологічні ліжка – 10. Сучасні функціональні ліжка, якими облаштовано більшість палат, сприяють комфортному перебуванню в післяопераційному періоді, ранній активній поведінці пацієнтів. Відповідно до профілю ліжок розподілено одно- , дво-, чотирьомістні  палати для післяопераційного перебування хворих, які не потребують перебування у відділені інтенсивної терапії, а також виділено окремо ізолятор. В одномістних палатах є індивідуалний туалет, душ, приміщення для особистих речей.  Ці палати облаштовані телевізором, холодильником.

На базі хірургічного відділення функціонують обласні центри хірургічної ендокринології (15 ліжок) та хірургічної паразитології (5 ліжок).

Відділення Загальної хірургії ООКЛ

Спеціалізації хірургічного відділення

Відділення малоінвазивної хірургії ООКЛ

Використання сучасних високотехнологічних методів хірургічного лікування дозволяє зменшити терміни перебування пацієнтів у стаціонарі до 3-4 днів.

Обстеження хворих та проведення оперативних втручань здійснюється згідно затверджених МОЗ України протоколів та стандартів обстеження та лікування, які розроблені на основі кращих стандартів Європи, Великої Британії та США.

Планові оперативні втручання проводяться в операційних планового операційного блоку. Ургентні хірургічні втручання проводяться в ургентній чистій та гнійних операційних.

Планове надходження хворих здійснюється через хірургічний кабінет обласної консультативної поліклініки та планове приймальне відділення.

Надходження ургентних хворих здійснюється через ургентне приймальне відділення, де проводиться обстеження цих хворих згідно існуючих стандартів.

Надавати Вам медичну допомогу будуть 22 кваліфіковані медичних сестри та 18 чуйних молодших сестер хірургічного відділення.

На всі Ваші запитання, що стосуються діагностики, хірургічного лікування, використання сучасних технологій, перебування у хірургічному відділенні будуть наданні вичерпні відповіді.

При виникненні хірургічних проблем спеціалісти нашого відділення нададуть сучасну медичну допомогу на самому високому професійному рівні.

Контактна інформація

Лікарі відділення