Відділення інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксикації та гіпербаричної оксигенації

Avatar

Лігалов Володимир Георгійович

Завідувач відділення ІТЕМД та ГБО ООКЛ

Cover

Відділення обладнане сучасними системами для надання невідкладної та інтенсивної терапії: кардіомоніторами, апаратами ШВЛ, баросистемами, багатофункціональними комплексами «Мультифільтрат» з можливостями проведення пролонгованого гемодіалізу, ультрафільтрації, гемодіафільтрації, плазмообміну; аппартами плазмоферезу, гемосорбції, системами для лазерної та ультрафіолетової фотомодифікації та детоксикації крові.

Про відділення

Відділення інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксикації та гіпербаричної оксигенації ООКЛ

Відділення інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксикації та гіпербаричної оксигенації бере свій початок з відділення реанімації-інтенсивної терапії та одного з перших в Україні регіонального центру ГБО з відділенням гіпербаричної оксигенації. Робота цих підрозділів пов’язана з такими видатними іменами як Аряев Л.І., Майорова Р.Р., Сидорюк Г.К., Ситнік О.Г., Чуєв П.М., Ляхович А.І., Голубенко Н.М., Горбачов В.М., Кірчев І.В., Гадюченко П.М., Маврутенко А.М., Іванченко С.А.

Як самостійний підрозділ відділення інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксикації та гіпербаричної оксигенації був створений за наказом №153 від 16 листопада 2007р. та почав функціонувати з 01 грудня 2007р. Першим очолив відділення Фесенко В.В. (2007 – 2010 рр.), в подальшому Цалко В.М. (2010 – 2013 рр.). В теперішній час відділення очолює Лігалов В.Г.

За десятирічний період існування відділення на 9-ти ліжках інтенсивної терапії пролікувалось понад 10 тисяч пацієнтів з сепсисом, екзогенними отруєннями, з гострими ураженнями підшлункової залози, мозку, серця, легень, печінки та нирок, з системними захворюваннями та різноманітними станами пов’язаними з алергіями. Виконано понад 10 тисяч сеансів ГБО, біля 5 тисяч процедур мембранного плазмоферезу та гемосорбції.

Відділення інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксикації та гіпербаричної оксигенації ООКЛШироко застосовується в комплексному лікуванні пацієнтів методики внутрішньосудинної лазерної та ультрафіолетової фотомодифікації та детоксикації крові. Відділення обладнане сучасними системами для надання невідкладної та інтенсивної терапії: кардіомоніторами, апаратами ШВЛ, баросистемами, багатофункціональними комплексами «Мультифільтрат» з можливостями проведення пролонгованого гемодіалізу, ультрафільтрації, гемодіафільтрації, плазмообміну; аппартами плазмоферезу, гемосорбції, системами для лазерної та ультрафіолетової фотомодифікації та детоксикації крові.

Але не один сучасний апарат не зрівняється з основною та незамінною складовою - це доброзичливий, досвідчений, яскравий, чуйний, відповідальний та професійний колектив відділення, який допоможе перебороти складні стани вашого здоров’я пов’язані з сепсисом, різноманітними отруєннями, ускладненнями системних захворювань та алергії, гострими ураженнями підшлункової залози, серця, мозку, легень, гострою нирковою та печінковою недостатністю.

З радістю допоможе в проведені сеансів ГБО, плазмофереза та гемосорбції, ультрафільтрації, гемодіафільтрації та пролонгованого гемодіалізу, а також лазерної та ультрафіолетової фотомодифікації та детоксикації крові пацієнтам з сепсисом, різноманітними отруєннями та алергіями, цукровим діабетом, ішемічною хворобою серця, хронічної серцевої недостатності, гнійничковими ураженнями шкіри та довго незаживаючими ранами і трофічними виразками, наслідками після інсультів, деяких видах туговухості, аутизмі, абстинентному синдромі, наслідками перенесених важких травм, захворювані підшлункової залози, нирок та печінки, хроничній виразковій хворобі шлунку та дванадцятипалої кишки, виразковому ентероколіті, деяких видах невиношуваності при вагітності, затримці внутрішньоутробного розвитку плоду, захворюваннях статевої системи та деяких видах безпліддя у жінок та чоловіків, при загострені системних та неврологічних захворювань з ураженням мозку, перефиричних нервів, нервово-мязового синапсу, в період післяреанімаційної хвороби та наслідків гіпоксиї, при печінковій та нирковій недостатності, при хронічній перевтомі та виснажені.

 

Ми будемо раді Вас бачити знову здоровими!

Телефон відділення: 755-83-98

Відділення інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксикації та гіпербаричної оксигенації ООКЛ