Приймальне відділення

Avatar

Oleinik Oleg Grigorovich

Head of the reception department

Cover

Приймальне відділення Одеської обласної лікарні є первинною ланкою під час надходження хворих у лікарню. Через приймальне відділення госпіталізуються хворі, які потребують стаціонарного, цілодобового лікування в умовах обласної лікарні, як в плановому так і в ургентному порядку

Приймальне відділення ООКЛ

Приймальне відділення Одеської обласної лікарні є первинною ланкою під час надходження хворих у лікарню. Через приймальне відділення госпіталізуються хворі, які потребують стаціонарного, цілодобового лікування в умовах обласної лікарні, як в плановому так і в ургентному порядку.

Середня кількість хворих, які підлягають госпіталізації на цілодобові ліжка, приблизно 36000 щорічно. Також у відділені отримують професійну допомогу 12 000 амбулаторних пацієнтів.

Робота приймального відділення регламентується наказами, стандартами та клінічними протоколами затвердженими МОЗ України і адаптованими до умов роботи обласної лікарні, як локальні протоколи – затвердженими головним лікарем.

Персонал приймального відділення володіє всіма маніпуляціями для надання невідкладної медичної допомоги.

У приймальному відділенні цілодобово чергують бригади хірургів, анестезіологів-реаніматологів та лікарі кардіолог, гінеколог, травматолог, окуліст, нейрохірург, невропатолог, ЛОР-лікарь.

До структури приймального відділення входять ургентний операційний блок на 4 операційних столи, клінічна лабораторія, кабінет ультразвукової діагностики, рентген-кабінет, кабінет комп'ютерної томографії, кабінет ЄКГ, кабінет цистографії.

При необхідності в умовах, приймального відділення та ургентного операційного блока пацієнтам виконуються ендоскопічні, лапароскопічні та ендоваскулярні методи діагностики та лікування. Це дає змогу швидко провести хворим необхідні обстеження, своєчасно встановити діагноз та скерувати хворого у відповідні профільні відділення для лікування або виконати невідкладні оперативні втручання.

Приймальне відділення ООКЛПриймальне відділення ООКЛПриймальне відділення ООКЛ Приймальне відділення ООКЛ Приймальне відділення ООКЛ