Клініко-лабораторна діагностика

Cover

Клініко-діагностична лабораторія КУ «ООКЛ» - це діагностична лабораторія, яка надає весь спектр сучасних послуг та найвищу якість в області клініко-діагностичних досліджень. У процесі лікування хворим пропонується безліч діагностичних обстежень. Серед них важливе місце займають клінічні лабораторні дослідження. За даними ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ КЛІНІЧНОЇ ХІМІЇ ТА ЛАБОРАТОРНОЇ МЕДИЦИНИ 70% рішень в клінічній медицині приймаються, підтверджуються або документуються на підставі результатів лабораторних досліджень

Каташинська Наталя Миколаївна - завідувач відділення трансплантації та діалізу ООКЛ
Каташинська Наталя Миколаївна - завідувач відділення

Клініко-діагностична лабораторія КУ «ООКЛ» - це діагностична лабораторія, яка надає весь спектр сучасних послуг та найвищу якість в області клініко-діагностичних досліджень.

У процесі лікування хворим пропонується безліч діагностичних обстежень. Серед них важливе місце займають клінічні лабораторні дослідження.

За даними ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ КЛІНІЧНОЇ ХІМІЇ ТА ЛАБОРАТОРНОЇ МЕДИЦИНИ 70% рішень в клінічній медицині приймаються, підтверджуються або документуються на підставі результатів лабораторних досліджень.

Клініко-діагностична лабораторія  є самостійним діагностичним відділенням КУ «ООКЛ» і володіє всіма правами, як і всі інші лікувальні і діагностичні відділення установи та представлена відділами загальноклінічних та цитологічних досліджень, біохімічним, імунологічним, бактеріологічних та ПЛР - досліджень, відділами експрес-діагностики, а також допоміжними підрозділами. 

Основні завдання клініко-діагностичної лабораторії КУ «ООКЛ»:

Клініко-діагностична лабораторіяКлініко-діагностична лабораторіяКлініко-діагностична лабораторія

 

Крім надання достовірної діагностичної інформації, найважливішим завданням клініко-діагностичної лабораторії КУ «ООКЛ» є забезпечення високої якості результатів лабораторних досліджень. Якість діяльності клініко-діагностичної лабораторії КУ «ООКЛ» має що найменше три рівнозначні межі:

Клініко-діагностична лабораторіяКлініко-діагностична лабораторіяКлініко-діагностична лабораторія

В клініко-діагностичній лабораторії КУ «ООКЛ» в рамках доказової медицини технологічні процеси стандартизовані у відповідності з науково обґрунтованими вимогами міжнародних і вітчизняних стандартів.

Клініко-діагностична лабораторія має зручний графік роботи ( з 8-00 ранку у будні, та цілодобово без вихідних – відділи експрес-діагностики) та надає більшість результатів аналізів в день отримання біологічного матеріалу на дослідження, а відділами експрес-діагностики – цілодобово, за максимально інформативною формою.

Клініко-діагностична лабораторіяКлініко-діагностична лабораторіяКлініко-діагностична лабораторіяКлініко-діагностична лабораторіяКлініко-діагностична лабораторіяКлініко-діагностична лабораторія

Sign up for a reception