Привітання ветерана зі святом звільнення Одеси від фашистських загарбників

10 Квітня 2019

Адміністрація, лікарі та співробітники Одеської Обласної Клінічної Лікарні привітали ветерана Великої Вітчизняної Війни зі святом звільнення міста Одеси від фашистських загарбників 10 квітня 1944 року.

Привітання було організоване завідуючою кардіологічного відділення ООКЛ Севергіною Іриною Олександрівною та начмедом ООКЛ професором Баязитовим Миколою Рашитовичем.

"Дякуючи ветеранам ми зараз маємо можливість жити та взагалі існувати під мирним небом. Завдяки мужності, сміливості та відвазі цих сильних та відданих своїй Батьківщині та честі людей зараз й існує наше велике багатонаціональне місто з великою історією й взагалі вся країна, де можемо жити, працювати, розвиватися та удосконалюватися в пошуках свого щастя й на благо нашому народові. Ці люди мають бути нам та майбутньому поколінню взірцем сили, мужності та відданості. Щоб ми, дивлячись на них, ніколи та ні при яких обставинах не забували нашу велику історію"

День звільнення Одеси від фашистських загарбників 10 квітня 2019 рокуДень звільнення Одеси від фашистських загарбників 10 квітня 2019 року
День звільнення Одеси від фашистських загарбників 10 квітня 2019 рокуДень звільнення Одеси від фашистських загарбників 10 квітня 2019 рокуСевергіна Ірина Олександрівна

Адміністратор сайту ООКЛ