Міжрайонна науково-практична конференція з травматології-ортопедії

14 Січня 2019

Межрайонная научно-практическая конференция по травматологии-ортопедии 30 ноября 2018 г.У приміщенні конферензала Одеської обласної клінічної лікарні 30 листопада 2018 пройшла міжрайонна науково-практична конференція з травматології-ортопедії.

Організаторами заходу виступили: обласна асоціація ортопедів-травматологів, компані Sandoz і Evromedex.

Проведення конференції має колосальну значимість, адже це можливість спілкування з колегами, розповідь про перших наукових кроків, обмін досвідом, спільний відпочинок в південній столиці - все це, безперечно, допомагає в навчанні, науковій роботі, у визначенні подальшого шляху і залишається в пам'яті про студентські роках назавжди.

 

 

 

 

З кожним роком конференція набуває дедалі більшого і більшого розвитку, появлется більше учасників, підвищується рівень доповідей.

Межрайонная научно-практическая конференция по травматологии-ортопедии 30 ноября 2018 г.

Відкрив конференцію своїм вступним словом керівник центру ендопротезування суглобів, завідувач відділенням травматології Одеської обласної клінічної лікарні, проф., Д. Мед н. Поливода Олександр Миколайович.

Після вступної промови Олександр Миколайович плавно перейшов до доповіді на тему «Помилки та ускладнення на етапах лікування хворих»

Також в конференції взяла участь керівник відділу ДУ «Інститут геронтології АМН України» Григор'єва Наталія Вікторівна, з доповіддю на тему «Особливості лікування переломів у хворих похилого та старечого віку».

 

Зі своїми доповідями виступили:

- Чабаненко Д.С. (Лікар-хірург відділення травматології та ортопедії Одеської обласної клінічної лікарні) презентація на тему «Політравма».

Обговорювалися актуальні питання первинного та ревізійного ендопротезування, в тому числі з використанням таких інноваційних технологій, як імпакціонная кісткова пластики і 3Д-технологія.

— Силкин С.А. (врач-хирург отделения травматологии и ортопедии Одесской областной клинической больницы) – Лечение больных с онкологической патологией опорно-двигательного аппарата.

Специалисты также рассмотрели вопросы тактики диагностики и лечения перипротезной инфекции и других осложнений эндопротезирования крупных суставов, организационные вопросы маршрутизации и тактики ведения пациентов после эндопротезирования.

 

— Щербина И.Е. – Локальные протоколы оказания помощи травматологическим больным

Состоялись активные дискуссии. В целом мероприятие получило неподдельный интерес и высокую оценку со стороны профессионального сообщества.

— Скрипка А.Ф. – Современные принципы лечения травмы позвоночника

Сейчас врачи травматологи Одесской областной клинической больницы практически всё выполняют самостоятельно, во многом благодаря администрации больницы.

Но главное — не показатели, которыми можно отчитаться, а та команда профессионалов, которая сложилась в травматологическом центре, где работают высокопрофессиональные специалисты и мастера своего дела. В своей работе одесские травматологи используют новейшие методики и технологии лечения и опираются на опыт лучших специалистов в этой области.

Спасибо за внимание! Статью подготовил доктор медицинских наук, профессор Поливода Александр Николаевич

Адміністратор сайту ООКЛ