ЕКСТРАГЕНІТАЛЬНі ПАТОЛОГІЇ ВАГІТНИХ

     В  обласному перинатальному центрі вже багато років працює відділення екстрагенітальної патології вагітних, в якому надається допомога вагітним з екстрагенітальною патологією — це группа різноманітних хвороб, які вперше з`являються або загострюються під час вагітності і не належать до гінекологічних захворювань та  всіяких акушерських ускладнень.

      Екстрагенітальна патологія  здатна погіршувати результат вагітності, як для матері так і для плоду, збільшує частоту розвитку ускладнень виношування, під час пологів та після пологів.

     Тому наше відділення надає допомогу майбутнім мамам з 22 тижня вагітності, та робить все необхідне і можливе для благополучного результату — виносити вагітність та народити немовля.

     При обстеженні пацієнтів використовується широкий спектр перинатальних технологій: УЗД, доплерографія, фетальна кардіотокограма, будь-які види клінічних і лабораторних досліджень.

     При необхідності є можливість отримати консультацію будь-якого спеціаліста: невролога, кардіолога, гематолога, ендокринолога, офтальмолога та інших.

     Якщо  медична ситуація складна, вона вимогає більшої уваги. Тому до плану ведення вагітної, лікування та вирішення питання про родорозродження, окрім акушер-гінекологів, долучаються профільні фахівці.

     Призначення лікування грунтується на даних медичних протоколів МОЗ України, доказової медицини і останніх досягнень науки; при цьому враховується доцільність, необхідність, та вплив на плід.

     У відділенні працюють високопрофісійні лікарі вищої категорії під керівництвом Шевченко С.С., яка очолює відділення більше 10 років.

     Знаходження вагітних у відділенні екстрагенітальної патології, дає можливість бути під наглядом висококваліфікованних фахівців, які надають акушерську допомогу в плановом та екстренному порядку 24/7. А це запорука безпеки вашого життя та життя вашого малюка !!!

Шевченко Світлана Степанівна

ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛЕННЯМ ЕКСТРАГЕНІТАЛЬНОЇ ПАТОЛОГІЇ ВАГІТНИХ