29.05.2020 в відділення кардіохірургії ООКЛ відбувся візит мого колеги та давнього друга, завідуючого відділенням хірургії аорти ІССХ ім. М.М. Амосова, Кравченка Віталія Івановича. Сумісно нами була проведена плідна робота, консультовано пацієнтів з вадами аорти та аортального клапану. Разом ми виконали оперативне втручання хворому 49 років з Розшаровуючою аневризмою аорти, 2 тип по де Бейкі, підгостра стадія. Операція: Бентал з мінідоступу (протезування аортального клапану із сформованим кондуїтом протеза аорти з реімплантацією вічок вінцевих артерій в протез аорти в умовах часткової J- подібної стернотомії).
Дуже велику подяку висловлюю керівництву Одеської Обласної Клінічної Лікарні в сприянні розвитку нових технологій в нашій області та керівництву Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України за великий і значний внесок в розвиток сучасних технологій в Регіональних кардіохірургічних центрах!!!
![](https://oocl.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/3.jpg)
![](https://oocl.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2.jpg)
![](https://oocl.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/1.jpg)