НЕВРОЛОГІя

     Колектив неврологічного відділення наполегливо працює над вдосконаленням лікувально-діагностичних технологій і впровадженням нових методів надання медичної допомоги. За останні роки  неврологічне відділення значно інтенсифікувало свою роботу.

     В 2002р. на базі відділення організовані спеціалізовані ліжка для надання допомоги хворим, що перенесли інсульт; працює пост цілодобово спостереження за пацієнтами. З 2009 року у неврологічному відділенні широко використовуються сучасні діагностичні методики (комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ангіографія, дуплексне сканування, електроенцефалографія, електронейроміографія) та ефективні методи лікування таких захворювань, як інсульт, розсіяний склероз, хвороба Паркінсона тощо. Активно використовуються сучасні методи лікування: тромболітична терапія, лікування аутоімунних захворювань з використанням імуноглобулінів. Мультидисциплінарна команда  займається активною реабілітацію хворих (ерготерапевт, логопед, психолог, психіатр, реабілітолог, масажист). Також на базі відділення проводиться верифікація орфанніх захворювань.

     Відділення залишається базовим для кафедри нервових хвороб Одеського Національного медичного університету, яка у вересні 2002р була реорганізована в кафедру нейрохірургії і неврології ОНМедУ.

     Співробітники кафедри і неврологічне відділення проводять спільну наукову роботу, видають друковані праці, беруть участь в роботі Одеського обласного товариства неврологів і нейрохірургів.

Величко Ольга Василівна

ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛЕННЯМ НЕВРОЛОГІЇ