ФІЗИОТЕРАПія

     Основне завдання відділення полягає в забезпеченні якісного реабілітаційного та фізіотерапевтичного лікування пацієнтів.
 
     Фізіотерапевтичне відділення має у своєму складі спеціально обладнані кабінети електротерапії, електросну, теплолікування, гідроколонотерапії, лазеротерапії, баротерапії, інгаляцій, КВЧ-терапії, електростимуляції, кабінет ЛФК та кабінети масажу. На базі фізіотерапевтичного відділення створена мультидисциплінарна команда, яку очолює лікар фізичної та реабілітаційної медицини. До складу команди входять лікарі ФРМ, лікарі-фізіотерапевти, фізичні терапевти, лікар ЛФК, ерготерапевт, медсестри та інші фахівці. Консультують логопед, психіатр, психолог.

     Проводяться основні види реабілітації пацієнтів в гострих станах неврологічного, нейрохірургічного, кардіохірургічного, кардіологічного, ортопедичного та інших профілів. Також надаємо фізіотерапевтичну допомогу хворим при різних захворюваннях хірургічного та терапевтичного профілів. Для кожного пацієнта складається індивідуальний план реабілітації згідно стану та періоду захворювання.

     Займаємося реабілітацією пацієнтів з метою відновлення не тільки втрачених функцій, але й їх соціальної інтеграції та покращення якості їх життя.Проводимо консультацію та навчання близьких та рідних хворого з питань подальшої реабілітації та соціальної адаптації.

     Наш колектив складається з висококваліфікованих спеціалістів, які постійно підвищують свій професійний рівень.  Ми радіємо разом з пацієнтами, коли вони досягають певних успіхів та їх поверненню в соціум.

Завідувачі:

  • Лісневська Т.Л. (1951-1983 рр.)
  • Чуєва Є.А.(1983-1985 рр.)
  • Дубініна В.М.(1985-1986 рр.)
  • Коробейніков О.З. (1986-2018 рр.)
  • Михайлюкович Л.А (з 2018 р.)

 

Михайлюкович Любов Анатоліївна

ЗАВІДУВАЧ ФІЗІОТЕРАПЕВТИЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ​