Клініко-діагностична лабораторія

     З 2013 очолює лабораторну службу Наталія Миколаївна Каташинська – завідувач КДЛ, головний позаштатний спеціаліст з клінічної лабораторної діагностики ДОЗ ООДА. Вона зробила та продовжує робити все для того, щоб лабораторія відповідала сучасним вимогам найновіших міжнародних лабораторних стандартів, втілює в практику найсучасніші методики, навчає спеціалістів лабораторії обласних та районних закладів, допомагає розвиватися новим створеним лабораторіям на відповідному рівні.

     Наразі клініко-діагностична лабораторія Одеської обласної лікарні  – це сучасна лабораторія, що використовує широкий спектр лабораторних досліджень, оснащена самим сучасним лабораторним обладнанням та автоматичними аналізаторами, проводить лабораторні дослідження при обстеженні пацієнтів відділень стаціонару та обласної консультативної поліклініки. До складу КДЛ входять клінічний, гематологічний, біохімічний, імунологічний відділи, відділ ПЛР досліджень, бактеріологічна лабораторія, окрема лабораторія експрес діагностики та лабораторія перинатального центру.

      Клініко-діагностична лабораторія КНП «ООКЛ» ООР сьогодні – це:

  • Близько 3,2 млн. досліджень на рік;
  • більше 110 висококваліфікованих фахівців;
  • Діагностичні рішення клінічних задач;
  • Навчання спеціалістів вищої та середньої ланки;
  • Постійне підвищення кваліфікації;
  • Співпраця з клініцистами;
  • Організація наукових конференцій та заходів з впровадження міжнародних стандартів;
  • Професійний діалог з експертами в області лабораторної діагностики.

     У 2021 році за результатами аудиту стану системи вимірювань клініко-діагностичної лабораторії КНП «ООКЛ» ООР видано свідоцтво про технічну компетентність при проведенні лабораторних досліджень.

     Робота висококваліфікованого персоналу КДЛ на сучасному обладнанні гарантує точну лабораторну діагностику та подальший контроль динаміки лікування, що підтверджується гарними показниками постійної участі в міжнародному зовнішньому контролі якості.

     Приймальне відділення завжди є «передовим рубежем» лікарні. І перед персоналом стоїть завдання підвищення якості обслуговування та ефективності надання медичної допомоги.

     Приймальне відділення КНП «ООКЛ»ООР» включає 13 ургентних спеціалізованих підрозділів, таких як нейрохірургія, травматологія, ЛОР, офтальмологія, урологія, гінекологія, неврологія, кардіологія, хірургія, інтенсивна терапія, які 24/7 надають спеціалізовану невідкладну допомогу населенню.

     Приймальне відділення оснащене необхідною медичною технікою для проведення повноцінного діагностичного процесу, включаючи діагностичну лабораторію, кабінети УЗД комп’ютерної томографії та ургентний операційний блок.

     У 2022 р., після реконструкції лікарні за програмою президента України «Велике будівництво», приймальне відділення було реорганізовано і до його складу увійшов пункт невідкладної допомоги.

     У відділенні постійно підтримується готовність, у разі участі лікарні у ліквідації медичних наслідків надзвичайних ситуацій, а також у разі виявлення хворого (підозрілого) на особливо небезпечне інфекційне захворювання, карантинну інфекцію.

     Професіоналізм, відповідальність за життя та здоров’я пацієнтів, відкритість – усіма цими якостями повною мірою  володіють співробітники приймального відділення.

Каташинська Наталія Миколаївна

ЗАВІДУВАЧ КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНОї ЛАБОРАТОРІЇ