анастезіологія та інтенсивна терапія для вагітних, роділь та породіль

     Відділення Інтенсивної терапії з ліжками для вагітних, роділь та породіль знаходиться у складі Обласного перинатального центру Обласної клінічної лікарні.     

     У відділенні є 9 ліжок інтенсивної терапії. Наша команда складається з 8 лікарів-анестезіологів, 9 медсестер-анестезистів, 10 медсестер інтенсивної терапії та 8 молодших сестер. Унікальною рисою нашого відділення є поєднання досвідчених лікарів та амбітних, талановитих молодих спеціалістів. Наркози проводяться в двох операційних кімнатах. В кожній операційній розташовано по два наркозних апарата. Лише в нашому відділенні є можливість проводити інгаляційні анестезії акушерським пацієнткам. Також в операційних наявні кардіомонітори, cell saver, підігрівачі рідини для трансфузій, а також термопростирадла. 

     У відділенні Інтенсивної терапії наявні 3 апарати ШВЛ, 2 з яких є апаратами експерт-класу, а також кардіомонітори, інфузомати, електровідсмоктувачі та інші засоби для ретельного контролю стану пацієнток та захисту їх здоров’я. В нашому відділенні лікуються пацієнтки з найважчою екстрагенітальною акушерською патологією з міста Одеси та Одеської області. У відділенні проводяться всі існуючі види анестезій. Кожне ліжко в нашому відділенні є функціональним та зручним для пацієнток, в кожній палаті є всі умови для комфортного перебування пацієнток, та найголовніша риса нашого відділення – професіоналізм та доброзичливість працівників нашої команди!

Янак Віталій Дмитрович

ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛЕННЯ АНАСТЕЗІОЛОГІЇ ТА ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ ДЛЯ ВАГІТНИХ, РОДІЛЬ ТА ПОРОДІЛЬ