ОБЛАСНА КОНСУЛЬТАТИВНА ПОЛІКЛІНІКА

  Поліклінічне відділення, як структурний підрозділ КНП «Одеської обласної клінічної лікарні»  є медичним закладом ІІІ-го рівня мережі лікувальних закладів Одеської області. На її базі надається висококваліфікована консультативна допомога населенню області лікарями 33 спеціальностей. 

   Обласна консультативна поліклініка  динамічно та творчо розвивається як провідний високоспеціалізований багатопрофільний лікувальний заклад, якій надає висококваліфіковану медичну допомогу мешканцям Одеського регіону та є організаційно-методичною базою для лікувально-профілактичних закладів нижчого рівня.

     На сьогоднішній день поліклініка є провайдером сучасних  медичних технологій в регіоні, промотором нових медичних підходів до лікування пацієнтів та базою для наукових досліджень. Лікарі поліклініки ведуть науково-досліджену роботу в області ревматології, кардіології, нефрології, проктології, гастроентерології, сурдології, алергології, ендокринології, пульмонології.

    Колектив підрозділу налічує 168 чоловік. Слід відмітити, що в поліклінічному відділенні працюють лише висококваліфіковані лікарі: професора, 2 доктора медичних наук, ; 5 кандидатів медичних наук, вищу кваліфікаційну категорію мають 37 лікарів та 41 медична сестра.

    Поліклінікою здійснюється більш 800 відвідувань у зміну, тобто 200 тис. відвідувань на рік. Крім консультативної допомоги в поліклініці хворим надаються лікувально-діагностичні послуги згідно сучасних стандартів.

    Професійність, самовіддана праця і невпинний творчий пошук відіграв роль надійного фундаменту діяльності обласної поліклініки та її авторитету серед інших медичних закладів у всі періоди існування.

Левченко Олена Михайлівна

ЗАВІДУВАЧ ПОЛІКЛІНІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ