ПРИЙМАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ

     Приймальне відділення – це обличчя  установи, за ним судять про організацію рівня та культуру діяльності стаціонару.  У ньому проводять прийом та реєстрацію пацієнтів, оформляють відповідну медичну документацію, проводять лікарський огляд із встановленням характеру та тяжкості захворювання, визначення відділення для подальшої госпіталізації хворих, надання за необхідності екстреної медичної допомоги, санітарну обробку.

     Приймальне відділення завжди є «передовим рубежем» лікарні. І перед персоналом стоїть завдання підвищення якості обслуговування та ефективності надання медичної допомоги.

     Приймальне відділення КНП «ООКЛ»ООР» включає 13 ургентних спеціалізованих підрозділів, таких як нейрохірургія, травматологія, ЛОР, офтальмологія, урологія, гінекологія, неврологія, кардіологія, хірургія, інтенсивна терапія, які 24/7 надають спеціалізовану невідкладну допомогу населенню.

     Приймальне відділення оснащене необхідною медичною технікою для проведення повноцінного діагностичного процесу, включаючи діагностичну лабораторію, кабінети УЗД комп’ютерної томографії та ургентний операційний блок.

     У 2022 р., після реконструкції лікарні за програмою президента України «Велике будівництво», приймальне відділення було реорганізовано і до його складу увійшов пункт невідкладної допомоги.

     У відділенні постійно підтримується готовність, у разі участі лікарні у ліквідації медичних наслідків надзвичайних ситуацій, а також у разі виявлення хворого (підозрілого) на особливо небезпечне інфекційне захворювання, карантинну інфекцію.

     Професіоналізм, відповідальність за життя та здоров’я пацієнтів, відкритість – усіма цими якостями повною мірою  володіють співробітники приймального відділення.

Олійник Олег Григорович

ЗАВІДУВАЧ ПРИЙМАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ