АДМІНІСТРАЦІЯ

Перевезенцев Андрій Сергійович – народився 18.10.1983. Здобув освіту в Київському національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця, де випустився з відзнакою на факультеті “Перший медичний” у спеціальності “Лікувальна справа”. Продовжив своє професійне зростання через інтернатуру в Київській міській клінічній лікарні №3, спеціалізуючись у хірургії.

Після закінчення інтернатури пройшов спеціалізацію в Київській національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика з трансфузіології. Пізніше, в 2019 році, вдосконалив свої знання в галузі організації та управління охороною здоров’я також в Київській національній медичній академії післядипломної освіти.

За додатковою освітою має ступінь магістра в Публічному управлінні та адмініструванні, отриманий у Чернігівському національному технологічному університеті.

Завжди зацікавлений у покращенні якості медичного обслуговування та впровадженні новітніх методів лікування. Активно залучений до розвитку медичної науки та практики, а також у вдосконаленні системи управління в охороні здоров’я.

Перевезенцев Андрій Сергійович

(ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР)

Гринчук Ігор Іванович

(Медичний директор)

Цикаловська Юлія Олександрівна

(заступник генерального директора з економічних питань)

Павлюк Роман Григорович

(заступник генерального директора з технічних питань)

Платовська Світлана Омелянівна

(ЗАСТУПНИК МЕДИЧНОГО ДИРЕКТОРА З МЕДСЕСТРИНСТВА)