ЛІКАРІ

Андрієвська Світлана Олексіївна

Завідувач Відділенням амбулаторної кардіології

Каташинська Наталія Миколаївна

завідувач КЛІНІКО-ДИАГНОСТИЧНОЇ ЛАБОРАТОРІї

Онищак Олег Дмитрович

завідувач відділенням кардіохірургії

Гітальчук Олег Анатолійович

Завідувач відділеням інтенсивної терапії

Карпенко Юрій Іванович

завідувач відділенням аритмії серця. лабораторією електрофізіологічних обстежень серця

Колісник Володимир Олександрович

ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛЕННЯМ ІНТЕРВЕНЦІЙНОЇ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ РАДІОЛОГІЇ

Козлов Віктор Петрович

Завідувач відділенням гематології

Сагатович Віктор Анатолійович

завідувач віддіренням трасплантації та діалізу

Туренко Олександр Вікторович

завідувач Відділенням гінекології

Фесенко Володимир Володимирович

завідувач відділенням інтенсивної терапії загального профілю

Севергіна Ірина Олександрівна

Завідувач відділенням кардіології

Величко Ольга Василівна

завідувач відділенням неврології

Картошов Олександр Алікович

завідувач Відділенням інтенсивної терапії з судинно-мозговою недостатністю

Кардаш Констянтин Анатолійович

завідувач відділенням нейрохірургії

Косован Наталія Анатоліївна

Завідувач відділенням нефрології

Полівода Олександр Миколайович

завідувач відділенням травматології та ортопедії

Довженко Віктор Васильович

завідувач Відділенням отоларингології

Цісельський Юрій Вікторович

завідувач відділенням офтальмології

Гонта Ірина Анатоліївна

Завідувач відділенням пульмонології

Станко Олександр Володимирович

завідувач відділенням судинної хірургії

Агеєв Сергій Вікторович

завідувач Відділенням торакальної хірургії

Пустовойт Іван Петрович

завідувач відділенням урології

Косован Віктор Миколайович

Завідувач відділенням хірургії

Петросян Олена Віталіївна

завідувач відділенням ендокринології

Лігалов Володимир Георгійович

завідувач Відділенням інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксації та ГБО

Мацішевський Олександр Вікторович

завідувач відділенням променевої терапії

Лєнкова Тетяна Валентинівна

завідувач відділення функціональної та ультразвукової діагностики

Черній Лариса Геннадіївна

завідувач відділенням трансфузіології

Михайлюкович Любов Анатоліївна

завідувач фізіотерапевтичного Відділення

Олійник Олег Григорович

завідувач приймального відділення

Горячий Володимир Володимирович

Завідувач відділенням операційного блоку для надання цілодобової допомоги

Пустовойт Петро Іванович

завідувач відділення інвазивних методів діагностики та лікування

Байло Надія Валеріївна

завідувач Відділення патології вагітності

Фісун Вадим Георгійович

завідувач відділенням інтенсивної терапії новонароджених

Луценко Ольга Савівна

Завідувач відділенням новонароджених

Шевченко Світлана Степанівна

завідувач відділенням екстрагенітальної патології вагітних

Гонта Радіон Іванович

завідувач пологово-операційного Відділення

Агєєва Людмила Михайлівна

завідувач акушерського відділення спільного перебування матері та дитини

Петрових Сергій Іванович

Завідувач центра планової та ектреної акушерсько-гінекологічної допомоги

Гуменюк Лідія Йосипівна

завідувач центру планування сім'ї та репродукції людини

Горшков Вадим Корнілійович

завідувач відділенням анестезіології

Янак Віталій Дмитрович

завідувач відділення анастезіології та інтенсивної терапії для вагітних, роділь та породіль

Чамлай Людмила Іванівна

Завідувач відділення патології новонароджених

Сітнікова Олена Сергіївна

завідувач рентгендіагностичного відділення