Відділення Трансплантації і Діалізу

Avatar

Сагатович В.А

Завідувач відділенням трансплантації і діалізу

Cover

Відділення трансплантації та діалізу є структурним підрозділом Одеської обласної клінічної лікарні і розраховано на 30 штатних ліжок. З них 25 ліжок нефрологічного профілю та 5 – хірургічного. На даний момент відділення володіє усьома трьома відомими в світі методами замісної ниркової терапії: трансплантація нирки (ТН), гемодіаліз (ГД), перитонеальний діаліз (ПД)

Про відділення

Відділення трансплантації та діалізу ООКЛВідділення трансплантації та діалізу є структурним підрозділом Одеської обласної клінічної лікарні  і розраховано на 30 штатних ліжок. З них 25 ліжок нефрологічного профілю та 5 – хірургічного.  На даний момент відділення володіє усьома трьома відомими в світі методами замісної ниркової терапії: трансплантація нирки (ТН), гемодіаліз (ГД), перитонеальний діаліз (ПД).

У 1983 році в ООКЛ було відкрито відділення гемодіалізу під керівництвом А.Т.Ткачук, у 1997 році було відкрито відділення трансплантації нирки під керівництвом В.А.Сагатовича. Першу (трупну) трансплантацію нирки було зроблено у 1997 році, у 2000 році вперше була виконана трансплантація нирки дитині. По теперешній час у відділенні було виконано більше ніж 250 пересадок нирки, з них 53 трупних трансплантацій. Перитонеальний діаліз було впроваджено у 2005 році. На даний момент в Одеській області на замісній нирковій терапії знаходиться 362 пацієнтів, з них на ГД - 150 хворих, на ПД - 109 хворих, пацієнтів з трансплантованними органами – 103. До складу відділення входить блок гемодіалізу: 20 діалізних апаратів в ООКЛ; 6 - у м.Подольськ; 4 - у м.Арциз, 9 - у м.Ізмаїл. На черзі – відкриття аналогічного відділення у м. Б-Дністровський.

У відділенні виконуються всі види хірургічних втручань, терапевтична та консультативна допомога, які необхідні для лікування хворих з термінальною стадією хронічної хвороби нирок, а саме:

Відділення трансплантації та діалізу ООКЛ

Лікарський склад відділення

Відділення трансплантації та діалізу ООКЛ

Контакти