АМБУЛАТОРНА КАРДІОЛОГІЯ

     В 2017 році Обласний кардіологічний центр став наступником обласного кардіологічного диспансеру, який залишився головним закладом кардіологічної служби Одеського регіону.      

     Колектив, під керівництвом професора Андрієвської С.О., виконує не тільки консультативно-діагностичну роботу, а також здійснює виїзди на території Одеського регіону. Наразі здійснено біля 500 виїздів в ЦРЛ, більшість яких з використанням портативного обладнання для функціональних та УЗД – обстежень. 

       Відкритий перший в Україні спеціалізований кардіологічний денний стаціонар, на базі якого проводяться наукові дослідження, виконано 2 кандидатські та фрагмент докторської дисертацій. Щорічно співробітники ОКЦ проводять 10-15 науково-практичних конференцій, включаючи Південно-українські Саміти. В березні 2023 року ООКЦ влився в дружній високопрофесійний колектив КНП «ООКЛ» ООР в повному складі. Тісна взаємодія зі співробітниками обласної клінічної лікарні відкрила нові горизонти відділенню амбулаторної кардіології з функціями ОКЦ для подальшої досконалості кардіологічної допомоги населенню Одеського регіону.

Андрієвська Світлана Олексіївна

ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛЕННЯМ АМБУЛАТОРНОЇ КАРДІОЛОГІЇ