Урологічне відділення

Avatar

Пустовойт Іван Петрович

Завідувач відділенням

Cover

Серед наукових проблем, що розробляються і впроваджуються в урологічному відділенні, можна виділити наступні: вивчення стану репродуктивного здоров'я в умовах несприятливих чинників навколишнього середовища; профілактика гнійно-запальних ускладнень; лікування гнійно-запальних захворювань статевих органів; методи метафілактики і лікування сечокам'яної хвороби; пластичні хірургічні операції на сечових шляхах і статевих органах; діагностики та лікування запальних захворювань сечової і статевої систем

Про відділення

Пустовойт Іван Петрович
Завідуючий відділенням Іван Петрович Пустовойт

З 2007 р посаду завідуючого урологічним відділенням Одеської обласної клінічної лікарні займає учень професора Михайла Івановича Ухаля канд. мед. наук Іван Петрович Пустовойт.

За цей період освоєні нові технології в лікуванні урологічних хворих: трансуретральна електрорезекція передміхурової залози, перкутанні операції при нефроуретеролітіазі, ендоуретеральна контактна літотрипсія, екстракорпоральна ударно-хвильова літотрипсія каменів нирок і сечоводів, увдосконалення оперативних втручань при пошкодженні і обструкції тазових відділів сечоводів, екстроакорпоральні операції на нирках при кораловідних каменях і пухлини єдиної нирки та ін. В рік проліковується в відділенні до 2000 хворих, проводиться до 750 операцій.

Серед наукових проблем, що розробляються і впроваджуються в урологічному відділенні, можна виділити наступні: вивчення стану репродуктивного здоров'я в умовах несприятливих чинників навколишнього середовища; профілактика гнійно-запальних ускладнень; лікування гнійно-запальних захворювань статевих органів; методи метафілактики і лікування сечокам'яної хвороби; пластичні хірургічні операції на сечових шляхах і статевих органах; діагностики та лікування запальних захворювань сечової і статевої систем.

Колектив урологів обласної лікарні дбайливо бережуть добрі традиції і пам'ять про вчителів.

Колектив відділення

Відділення урології ООКЛ